| George96_6078 a întrebat:

As dori sa ma apuc de skateboarding si nu prea stiu ce placa ar fi potrivita pentru incepatori imi puteti recomanda ceva cat de cat bun si la un pret acceptabil?

3 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Toata informatia necesara o gasesti aici http://www.youtube.com/user/SlatinaSkateCrew
totul in romana!

| CosminTheWin a răspuns:

Este bine pentru incepatori un skatebording cu rot de silicon care ajungi 100 ron la Rco team sport sunt pentru profesionisti care sunt 280ron etc eu am deala la 100 si merge si pentru face, bafta