| asdasdsada a întrebat:

As vrea sa comand Serious mass ce parere aveti de pe megaproteine.ro http://www. megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Serious-Mass- 5-4-kg/

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e ok pentru tine. Ia pana cand ajungi pe la 65 de kg, apoi schimbi. Daca mai ai bani, recomand si un complex de vitamine si minerale, tot de la ON, optimen

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O alegere buna daca esti slab, altfel ai nevoie de un concentrat proteic.
Inaltime/greutate?

| asdasdsada explică:

1:75-77
55 de kg am slabit ca am fost bolnav

| Cosmin86 a răspuns (pentru asdasdsada):

Da, e ok pentru tine. Ia pana cand ajungi pe la 65 de kg, apoi schimbi. Daca mai ai bani, recomand si un complex de vitamine si minerale, tot de la ON, optimen

| asdasdsada explică:

Ms mult big grin