| bretele123 a întrebat:

As vrea sa cumpar niste batoane proteice.Am ales doua batoane diferite: Massbar-R si Protein-R.Dar nu stiu care e mai bun, si m-am gandit sa va intreb pe voihappy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Massbar are mai multi carbohidrati si mai putine proteine, proteinR are mai multe proteine si mai putini carbohidrati.

ProteinR:
Carbohidrati - 25g
Proteina - 16g

Massbar
Carbohidrati - 30g
Proteina - 10g

Alegi in functie de ce ai nevoie.

| Flokfighter a răspuns:

Mai bun este Protein-R, dar nu iti recomand sa iei proteine, mai bine mananci sanatos decat sa iei tot felul de chimicale, Succes!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Flokfighter):

Si ce? Cu proteine nu e sanatos?

| bretele123 explică:

M-am gandit sa iau GFX tongue