| alinutzu_6299 a întrebat:

Ce ziceti are vreun efect batoanele Protein R sau
MassBar ca am facut un post mai jos despre creatina si am inteles ca nu e sanatoasa mai ales ca am 16 ani

Eu am zis sa iau creatina timp de 1 luna sa vad cum merge treaba si daca merge ma tin dar mi-e frica sa nu fac ceva

Voi ce ziceti sa iau ca nu mai stiu ce sa fac sunt in ceata

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Batoanele alea sunt praf big grin. mai bine bagi un snikers sau ceva de genu.
Creatina nu dauneaza, pe termen lung daca iei in excess o sa ai problema cu ficatul, dar pana la urma tot ce e in excess dauneaza, asa ca stai chill, si nu mi asculta ce zic invidiosii

| alinutzu_6299 explică (pentru nesuferit):

Mz frumos m-am hotarat imi iau creatina totusi daca nu risti nu castigibig grin mz mult si paste fericit

| Cosmin86 a răspuns (pentru alinutzu_6299):

Sa te hidratezi foarte bine cand iei creatina ( minim 3 litri de apa / zi ). Sa iei inainte de antrenament. Iti recomand creatina efervescenta, se absoarbe cel mai repede.