| Skarlat a întrebat:

As vrea sa dau probe la o echipa de fotbal din liga 4 sau a 3 prin zona moldovei. Sunt din Radauti am 19 ani pot juca ca mijlocas dreapta sau centrat, mijlocas la inchidere sau fundas dreapta sau central. Am mai jucat un sezon in liga a 4 si jumate de sezon in liga a 5 dar ca junior in 2006 in liga a5 si in 2009 in liga a 4.
Cine ma poate ajuta sa ajung la o echipa si dau probe?

1 răspuns:
| BIS99 a răspuns:

De ce nu vii la Iaşi să dai probe la CSMS II? Sau la alte echipe, Ceahlăul II, Oţelul II, FCM Bacău, FC Dorohoi, FC Suceava etc. Bacăul, Dorohoiul şi Suceava joacă prin liga a II-a şi a III-a, deci cred că ai avea şanse.