| clasical a întrebat:

As vrea sa fac performanta in kickboxing poate visul meu va deveni realitate. Dar nu prea am posibilitati sa ma duc la club acolo. Daca as face karate ashihara full contact pana la 18 ani si atunci sa fac kicboxing e prea tarziu pentru perfomanta? Vreau raspunsurile unor specialisti va rogbig grin

3 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Am avut 2 prieteni care au venit de la Karate la Kickbox si mult timp a trebuit pana sa se ivete
18 ani este foarte bine
eu la 24 am inceput antrenamentele iar la 25 am urcat prima data in ring
Raul Catinas la 17 ani a lasat fotbalul pentru kickbox iar la 19 a trecut la profesionisti

| clasical explică (pentru Q69):

Aha e foarte bine....multi mi-au spus ca e prea tarziu la 18 ani si de asta

| Q69 a răspuns (pentru clasical):

Mereu neavizatii dau cu presupusul!