| CHAMAH7_6371 a întrebat:

Exista vreun program care sa ajute placa video(sau sa o mareasca eu o am de 128 si as vrea putin mai mare)?

6 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Da,programul urmator.Te trezesti,faci ce ai de facut,iei banii, si te duci la magazin, si ceri o placa video de 256 sau 512 mb. Daca era asa simplu, si eu din Dacie imi faceam Lincoln, limuzina.

| ReVeRs a răspuns:

Ai auzit vreodata de asa ceva? NU normal ca NU exista nu ai cum sa maresti Gb de pe placa sfatul mau: ia-ti alta mai mare eu o am de 512 ...intrebarea mea este dc vrei sa maresti Gb de pe ia?

| CHAMAH7_6371 explică:

Bai fratilor eu am gasit ceva dar ajung la 256 maximhappy (l-am cumparat de la un hacker)

| shaoboy a răspuns:

Pai poti face overcloacking, dar avand in vedere ca placa e veche o pori arde lejer...

| Riff_3454 a răspuns:

Normal ca nu.

| Nawak a răspuns:

Din cate stiu eu da! Sunt programe care forteaza placa video sa fie mai performanta, dar nu stiu numele lor. Totusi cel mai bine strangi niste bani si iti iei o placa noua 512 mb - 1 gb.