| laurentiu2662 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot sa pun creatina in parte imi fac un snaker 100 g proteine 200 ml lapte si vreau sa stiu pun si 5g creatina sau fac un alt snaker cu 5g creatina si 150 ml apa?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E ok, dar de ce pui lapte? Laptele incetineste absorbtia proteinelor.

| RobertMoon a răspuns:

Poți pune creatina in shakeul de proteine, nu e nicio problemă, daca e creatina simpla fără aroma nu trebuie separat, daca era o creatina cu aroma de ceva atunci mai ziceam.

| laurentiu2662 explică (pentru Cosmin86):

Pai daca il fac cu apa nu pot sa il beau deci il fac tot cu lapte sau cu apa?

| Cosmin86 a răspuns (pentru laurentiu2662):

De ce nu poti sa-l bei? Are gust naspa? Asta ar trebui sa-ti dea de gandit ca e ceva in neregula cu shake-ul tau.

| laurentiu2662 explică (pentru Cosmin86):

Nu imi place cu apa are gust naspa

| Cosmin86 a răspuns (pentru laurentiu2662):

Atunci e clar ca trebuie schimbat shake-ul, ca e o porcarie pe care tu o maschezi cu lapte dulce.