| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum e la atletism, de joi ma apuc si as vrea sa stiu cum e programu odihna, mancare tot ce puteti spune e binevenit big grin

Răspuns Câştigător
| gabrielbitza1997 a răspuns:

Sall o sa-ti spun din start ca trebuie sa ti "regim" adica nu mai poti manca tot ce mincai inainte si programu depinde poate fi 3 zile din 7 sau daca vrei poate fi 6 din 7 zile de antrenament si nupa ceva timp poti concura;-)eu nu fac atletism dar am o colega care face si spune ca tot timpu trebuie sa se antreneze ea face 5 pe 7 zile antrenamnt si cate o data concureaza happywinking bafta