| asdasdsada a întrebat:

As vrea vara asta sa ma apuc de breackdance dar nu stiu exact unde sunt din judetu constanta si ma gandeam sa ma duc la CDC=casa de cultura unde ziceti voi sa merg?

Răspuns Câştigător
| Lavinialoveyou a răspuns:

New Force of Dance (Constanta) ofera cursuri de street dance. Printre cele mai cunoscute stiluri: hip hop, break dance, popping, lyrics, krump etc. Pentru cei care au un eveniment deosebit in viata lor cum ar fi nunta, aniversari, spectacole, petreceri, lansari si vor sa isi arate pasiunea pentru dans va asteptam cu drag.

Abonament simplu (2sed./saptamana.) 50 Ron/luna Abonament plus (3sed./saptamana.) 70 Ron/luna Abonament full (4 sed./saptamana.) 90 Ron/luna Preturile includ TVA. Abonamentele lunare se achita integral la inceputul cursului.

Ne puteti gasi la Scoala "Anghel Saligny" din Constanta (zona Km4-5 fosta Scoala nr. 33),

ANTRENAMENTELE SE FAC SAMBATA SI DUMINICA DE LA ORA 09.00 – 19.00

1. PIKACHU 9.00 – 10.30

2. KIDDY DANCE 10.30 – 12.00

3. A NEW BEGINNIG – 12.00 – 13.30

4. LITTLE DANCERS – 13.30 – 15.00

5. NEW FORCE OF DANCE – 15.00 – 17.00

6. BBOYS and BGIRLS 17.00 – 19.00

ATENTIE! Pe perioada verii antrenamentele se fac marti si joi programul trupelor ramanand acelasi.

Mai jos puteti lasa un mesaj

1 răspuns:
| asdasdsada explică:

Iti multumesc pentru acest raspuns imi este de folos vara asta o sa incep cursurile