| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Asociația Salvați Steaua București e un fel de Doar Dinamo București (DDB )? Sau sunt diferite?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Dinamo nu are pe unul ca Jiji Fecali. Aici e diferenta.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Guie Migi.
happy

| Werrich a răspuns:

Asociatia Salvati Steaua
Asociatia are ca scop principal promovarea valorilor însușite de comunitățile suporterilor steliști, precum și implicarea activă în vederea clarificării apartenenței palmaresului/denumirii/emblemei echipei prin mijloacele juridice puse la dispoziție de legislația substanțială și procesuală română.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Werrich):

E diferit de DDB acolo cum este?

| Werrich a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

La DDB devii acționar pentru 48 euro/lună, 576 euro pe an.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Werrich):

Si la Asociatia Salvați Steaua București nu poți deveni acționar pentru o anumita suma de bani?

| Werrich a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Nup, abonamentul Premium de 12 luni care costa 2500 lei ofera doar aceste avantaje:
Abonament "Premium"

Dreptul la vot pentru orice proiect al asociatiei (Grup FB);
Prioritate la participarea la evenimentele exclusive organizate de Asociatie / Club;
Prioritate 1 la vanzarea de bilete si abonamente;
25% Reducere si prioritate la evenimentele organizate de Asociatie / Parteneri;
Prioritate la achizitie de excursii alaturi de jucatori si staff la meciuri oficiale amicale si cantonamente;