| CarlosAttila a întrebat:

Astazi am avut un meci de mma și efectiv nu i-am dat adversarului nici un pumn, voiam sa ii dau dar simteam ca nu pot. Poate fi din cauza faptului ca ma masturbėz aproape zilnic și dorm cam 6 ore maxim 7 mereu și dorm dupa ora 1 noaptea?
Va rog raspundeti-mi cine stie, nu sa va aflati in seama.
Am 18 ani si 80 kg daca conteaza.

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu are legatura cu asta, e un blocaj psihic.
Nici dupa ce a dat el nu ai putut sa dai? Ca in general dupa ce incasezi 1-2 lovituri, lovesti din reflex, fara sa mai gandesti, si atunci blocajul psihic nu te mai poate opri.

| CarlosAttila explică (pentru Cosmin86):

Nici dupa nu l am lovit

| Cosmin86 a răspuns (pentru CarlosAttila):

De ce nu mergi la un psiholog bun? (vezi ca 70% sunt praf)
Un psiholog bun te poate ajuta sa faci minuni, pe mine m-a ajutat sa nu-mi mai fie frica de apa si am invatat sa inot (SINGUR) la 21 de ani.