| DaciaRomania a întrebat:

Ați reușit să mergeți la patinoar iarna asta, deocamdată?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merg și am și învățat de unul singur sa patinez pe gheață este la doar o stație de mine distanță mi-am rupt piciorele și genuhci până să învăț da am învățat.

| mont a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitări pentru curaj.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mont):

Mulțumesc frumos.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. că la noi nu este patinoar și nici gheață.

| gabicoo a răspuns:

Deocamdată nu. Poate altă dată.

| mont a răspuns:

Am fost de mai multe ori în trecere sau ca spectator, să mă dau încă nu mi-am făcut curaj anul acesta deși mi-ar plăcea. Tu?

| Eusuntingineru a răspuns:

Am mers, da nu m-am dat anul asta...sad Mai este timp.

| Zxcv6 a răspuns:

Am fost dar nu e patinuarul acela de pe vremuri nu e gheata e un plastic uns cu ulei să alunece

| ValentinaB a răspuns:

Eu inca n-am ajuns iarna asta, dar vreau sa merg macar o data.