Întrebare recomandată | RAY a întrebat:

Ati urmat vreodata un program de fitnes acasa, cum se numea si ce rezultate au fost?

Răspuns Câştigător
| ladydaianne a răspuns:

Doar atât. probabil dacă aș fi alergat slăbeam și mai mult dar nu era nevoie.

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru andreiush25):

Ce parere ai despre Beachbody.com - Shaun T - Insanity Deluxe

| patriiiii89 a răspuns:

Fa niste alergari si niste exercitii! poti cauta pe youtube happy

| RAY explică (pentru patriiiii89):

Eu fac focus t25 ma ucide 25 de minute

| tinka1 a răspuns:

Trezeste-te in fiecare dimineata la 6 si pe la vreo 6.30 pana la 8-9 fugi prin parc, apoi bea multa multa apa. Da rezultate bune. Eu am slabit mai mult de 20kg, dar mancam putin, fara fast-food, doar apa plata. Succeswinking Fundita? ^_^

| ladydaianne a răspuns:

Eu pe ăsta l-am urmat: http://www.youtube.com/watch?v=E63OUoRuCSU și chiar m-a ajutat să ard grăsimile, caloriile și să slăbesc.

| RAY explică (pentru ladydaianne):

Cat in cat timp?

| ladydaianne a răspuns (pentru RAY):

Aproape 10 kg în 3 luni.

| RAY explică (pentru ladydaianne):

Bravo tie, zi si cum?

| patriiiii89 a răspuns (pentru ladydaianne):

Bravoo.

| ladydaianne a răspuns (pentru RAY):

Păi cu ajutorul exercițiilor de mai sus + o dietă fără dulciuri, cola și grăsimi (a fost un chin dar măcar a meritat).

| ladydaianne a răspuns (pentru patriiiii89):

Mulțumesc!

| RAY explică (pentru ladydaianne):

In fiecare zi faceai doar 10 minute? nimic alergat, mers pe jos?

| ladydaianne a răspuns (pentru RAY):

Doar atât. probabil dacă aș fi alergat slăbeam și mai mult dar nu era nevoie.

| ThisIsBIS a răspuns:

Gimnastica de Dimineaţă, uită-te pe DigiSportwinking

| NikaB2000 a răspuns:

Desigur ca ca orice fata am urmat un program de fitnes si intr-adevar a avut un mare folos chiar ma ajutat si acum imi ador corpul.