| Andrəi a întrebat:

Azi am dat rău pe lângă minge, am vrut sa îmi iau elan și mi-a trecut mingea printre picioare ca lui Ronaldo în Rma vs barca 0-3, am pățit de multe ori. Cum pot lovi mingea mai tare și mai precis în meci sa nu ma mai fac de ras? Am vrut sa dau ca Messi în el clasico 2-3 bernabeu, am ajuns sa îmi dau mingea printre picioare ca Ronaldo și bou am rămas tot eu" nu mai zic, mâine avem meci la 99' nu la 2004 :'(

2 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Depinde si unde joci, dar practica e necesara, adica exersarea suturilor la poarta. Ca joci pe stadion, sau fotbal in sala la fel. Faci antrenamente la poarta din mai multe unghiuri, suturi la poarta. Dar in fine cand sunt 2 -3 adversari in spatele tau, nu prea poti sa tragi la poarta, sau cand vin din fata. Si eu cand mai joc fotbal in sala, ca pana se incalzeste mai bine se joaca in sala, si nu mereu pot prinde suturi bune, depinde si de zile daca ai si chef, bafta!

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Depinde si unde joci, dar practica e necesara, adica exersarea suturilor la poarta. Ca joci pe stadion, sau fotbal in sala la fel. Faci antrenamente la poarta din mai multe unghiuri, suturi la poarta. Dar in fine cand sunt 2 -3 adversari in spatele tau, nu prea poti sa tragi la poarta, sau cand vin din fata. Si eu cand mai joc fotbal in sala, ca pana se incalzeste mai bine se joaca in sala, si nu mereu pot prinde suturi bune, depinde si de zile daca ai si chef, bafta!