| Iulianpatrascuiulimihai a întrebat:

Azi am jucat fotbal si cand sa dau in minge am dat in piciorul adversarului, si m-am lovit la glezna nu mai pot sa mai pun picior in pamant ma doare de nu mai pot ce sa fac plis sfaturi

Răspuns Câştigător
| Denii_1157 a răspuns:

Mult multe comprese recii happy Cremahappy Si in nici un caz masaj! Eu am patit ceva de genu happy Intr-o saptama mi-a trecut cu chestii din astea Daca nu merge mergi la urgenta!

2 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Stai asa pina maine daca ti se umfla rau te duci la urgente.nu te mai duci pe la doctoru de fam sa te mai trimeata nu stiu un si acolo e ditamai coada si cand intri inauntru te trimite in alta parte, te duci direct la urgentewinking

| Iulianpatrascuiulimihai explică:

Vreau sa mi treaca pana luni e foarte important