| anonim_4396 a întrebat:

Azi e meci mare foarte mare, Romania-Suedia, cît o sa fie scorul? Eu zic 4-1 Romania. Voi ce ziceti? Batem sau pierdem?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne o batut suedezii cu 2-0
mai avem sanse daca trecem de baraj da depinde cu ce echipa picam, eu personal cred ca vom pica cu scotia sau elvetia, daca picam cu elvetia adio euro 2020, vom urmari echipa de tineret la tv.

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ori egal
ori batem la 1 gol diferentă, în cel mai drăguț caz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca batem, nu am batut-o pe norvegia, cu suedia scoatem maxim un egal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Echipa under21 are sanse mari sa se califice, echipa nationala de tineret

| DeeaCarmen a răspuns:

Stai cuminte. Ne bat de ne usuca.