| eueueu1 a întrebat:

Bayern Munich - Real Madrid cine credeti ca va castiga dau o funda celui care raspundebig grin

Răspuns Câştigător
| Omi777 a răspuns:

Asta chiar nu stiu! Poate un 3-0, 4-0happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid 3-1 Bayern Munich.

| anyia a răspuns:

"Destinul" Realului e deja scris. Va bate pe Bayern Munchen la fel cum Barcelona va bate Chelsea, insa tot Barca va castiga Champions League(la fel si campionatul Spaniei). In seara asta cam de 2-0 sunt in stare. Vedem...

| anyia a răspuns:

2-1!? Rusine, bre. Insa altceva nu se putea intampla. Mourinho e un idiot, il baga titular pe Coentrao si pe Di Maria care inca e accidentat si ii tine pe tusa pe Kaka si Marcelo. Nu e o problema ca in retur sa bata Realul, insa ideea e ca, cu jocul pe care il are acum, n-o sa castige nimic.

| Omi777 a răspuns:

Nu e evident? Real Madrid! HAI REAL!

| eueueu1 explică (pentru Omi777):

Ce scor?

| Omi777 a răspuns (pentru eueueu1):

Asta chiar nu stiu! Poate un 3-0, 4-0happy

| Omi777 a răspuns:

Ms pentru fundita :X

| 00cris00 a răspuns:

Real Madrid! CLAR

| PasTYluTzZa a răspuns:

Real Madrid

| IoNyXxX a răspuns:

Real Madrid! 2-0

| Nicotine a răspuns:

Clar bayern

| portaruangel a răspuns:

4-1 (pentru real madrid)