| anonim_4396 a întrebat:

Bayern sau Barcelona? Cine v-a castiga meciul de marti?

21 răspunsuri:
| SoRyNeScku a răspuns:

2-0 sau 2-1 pentru Bayern.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Eu zic ca Bayern. Dar e foarte posibil sa iasa egal. La ce-am vazut din dubla mansa cu PSG, nu mi se pare prea stralucita Barcelona. Noroc.

| Dariusuu a răspuns:

Bayern.

Îmi vei da dreptate după meci.

| alexs99 a răspuns:

In meciul Bayern-Barcelona cred ca se va impune Bayern Munchen.

| Ibrahimovic a răspuns:

Bayern!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Barcelona e clar

| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

De ce e asa clar? Doar pentru ca Barcelona e Barcelona? Eu nu as exculde Bayern-ul asa usor.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca Barcelona e foarte buna la fotbal

| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

De parca Bayern nu e. A avut noroc ca a ajuns pana-n semfinale, nu? Probabil ca nu cunosti nicun jucator de la Bayern si zici CA CAstiga Barca.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,nu prea ii cunosc dar stiu ca Barcelona e buna, apropo ai grija fiindca ai facut cacofonie

| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Stiu ca am facut o cacofonie, de aceea am si accentuat-o.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,deci am terminat discutia?

| anonim_4396 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Mda.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Eu tot cred in Barcelona

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Da mai cred

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Am inteles, eu decat in messi si xavi credeam din barcelona, in rest praf toti, dar o las balta ca nu ma mai intere de barcelona

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barcelona.

| tsunami11 a răspuns:

Bayern are o echipa cu un joc mai spectaculos si jucatori buni, sper fie o finala Germana.

| crs122 a răspuns:

Ambele echipe sunt destul de bune.Insa cred ca soarta meciului se va decide in a doua mansa, cine stie poate chiar la lovituri de 11m.

| razvancena a răspuns:

Barcelona o sa castige

| DAuLeGaLe a răspuns:

Barcelona