| lllarisaa02 a întrebat:

Care spune-ti ca v-a castiga meciul de azi, dintre Bayern si Barcelona? Nu sunt microbista, dar imi place ffoarte mult cum joaca Bayern. Barca, dupa parerea mea,e mai buna doar la posesie, tine mai mult de minge cu pasele, in rest, eu zic ca nu e cine stie ce. Voi cu cine tineti?

16 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E foarte greu meciul. Eu zic ca va fi un egal cu goluri...

| h3r a răspuns:

Barce!

| alexs99 a răspuns:

In meciul Bayern-Barcelona imi doresc sa se impuna Bayern Munchen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 80% sigur ca Barcelona va castiga meciul. Dupa parerea mea si dupa meciurile pe care le-am urmarit Barca e buna in aparare si mai ales in posesie.

| Urpaniel a răspuns:

Ţin cu Barca, dar bate Bayern.

| user5493 a răspuns:

Sau poate va castiga Barcelona meciul de azi big grin

| user5493 a răspuns:

Poate va fi 1-1 cine stie.

| FitMonkey a răspuns:

Bate Bayern!

| Cornellp a răspuns:

Va fi un meci foarte bun, merita vazut.Nu suntem Nostradamus sa ghicim cit va fi scorul, si nici cine va cistiga.Nu e imposibil sa piarda Barca sau invers.Chiar daca sunt fan Barca nu pot sa zic cine o sa cistige. Vom vedea meciul, si vom afla

| lllarisaa02 explică (pentru Cornellp):

Eee uite ca a cam pierdut, cum spuneam mai sus, barca e buna mai mult la posesie ca la atacuri, mai rar, in schimb bayern e mai periculoasa, cum are mingea, cum ataca.

| Cornellp a răspuns (pentru lllarisaa02):

Asta a fost, nimeni nu sa asteptat, si nimeni nu stie ce va fi al 2-lea meci, acum privim real vs borrusia

| dnk10 a răspuns:

Clar Bayern. uber alles!

| Golofca22 a răspuns:

Clar Barcelona 2-0

| cristi20ilie a răspuns:

Barcelona cred ca va castigawinking

| alecs89 a răspuns:

Greu de spus. Bayern a jucat foarte bine pana acum si stie sa apere rezultatul pe cand Barca nu a batut pe PSG nici un tur nici in retur cred ca va fi 2-1 pentru Barca sau 2-2.

| Hopirtean_Daniel_1998 a răspuns:

Clar Barcelona.