| lifecta a întrebat:

Castiga barcelona cu bayern? Trebuie sa avem in vedere ca barcelona joaca acasa si e pe camp nou, dar si bayern care a castigat cu un scor destul de frumusel data trecuta.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Barcelona poate sa castige acest meci dar nu cred ca se va califica, a fost prea grea infrangerea la Bayern.

| Miranda29 a răspuns:

Este posibil sa castige cu maxim 2-0, barcelona si o sa aiba mare noroc daca nu primesc gol

| Ibrahimovic a răspuns:

2-0 la pauza, apoi intra si Messi si se termina 5-0 laughing)

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Bayern va castiga din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o sa castige. Bayern e echipa din Germania si cu asta spun totul. N-au mentalitatea(mai ales Bayern) sa vina si sa apere acel 4-0. Vin cu gandul la victorie pentru ca sunt constienti ca Barca o sa incerce sa intoarca calificarea. 1-2 Bayern cred ca se termina meciul.

| xBya a răspuns:

Barcelona

| e7d7n7 a răspuns:

De câştigat are şanse. Dar de calificat, neah!

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

In momentul de fata nimeni nu poate bate pe bayern.

| PyKaciu a răspuns:

Castiga barcelona, dar oricum nu se califica.