| Ingridd22 a întrebat:

1) Pufuletii simpli ingrasa?
2)Dati-mi niste exercitii de slabitbig grin
Dau fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| Ionelutzaa a răspuns:

Da, este adevarat!
chiar am citit azi undeva si m-a pus pe ganduri:
Pufuletii cheia unei siluete de invidiat!

pufuletii sunt facuti din malai.
iar malaiul si porumbul sunt folosite pentru ingrasarea pasarilor de ograda si a vitelor.ai citit vreodata pe pachet, ca sa vezi cate calorii are o punga mare cu pufuleti, mai ales cei cu branza sau cascaval?

o dieta indelungata cu pufuleti ar fi un dezastru pentru organism. sa ne aducem aminte de vremurile foametei, cand hrana taranilor era bazata preponderent pe mamaliga si se imbolnaveau de pelagra.
funda?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Buna,
ORICE ingrasa! Daca vrei sa nu te ingrasi trebuie ca nr de calorii arse sa fie mai mici decat numarul de calorii consumate, asta e tot algoritmul.

Nu conteaza ce mananci daca respecti acea regula. ( asta nu inseamna sa incepi sa mananci toate porcariile )

| eewan a răspuns:

1) pufuletii simpli ingrasa
2)Alergat, inot, box, bicicleta, sarit coarda, etc.
Si foarte mare atentie la ce mananci, cand mananci si cat mananci.

| An3treiu a răspuns:

Da pufuleti ingrasa ori sala ori fitness ori ti regim alimentar big grin