| AnaOneBeat a întrebat:

Buna all, mai multe scoli de dans din Romania si-au unit fortele pentru a organiza anul acesta cea de-a 5-a editie a Dance Camp Romania - este o tabara de dans unde vin 28 de coregrafi internationali si nationali si peste 150 de pers la nivel national. as vrea daca puteti sa vizitati site-ul si sa imi spuneti o parere despre acest event. Ce credeti ca ii lipseste sau daca va place dancecamp.streetdance.ro
Astept parerile voastre

1 răspuns:
| mabimbo a răspuns:

Este o idee minunata sa incerci ceva nou este minunata imi place mult