| Ciuuf a întrebat:

Buna all stie cineva cum pot sa ma inalt... poate dormind va rog fara pastile sau tratamente funda!

Răspuns Câştigător
| floryynnel a răspuns:

Pai, de obiccei sporturile care implica sarituri, basket, handball, inot, si cv alergare, dar sa nu astepti dupa 1-2 saptamani sa ai rezultate, totul se face in timp

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică înot sau volei ori baschet și de ce nu handbal.
Sunt sporturi de înălțime.
Pa, pa.

| StopCardiak a răspuns:

Fa handbal ca te ajuta ff mult sau basket apucate de una dintre ele sau de amandoua si o sa te faci de 3 m

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Daca esti baiat si ai sub 21 de ani stai linistit ca te vei schimba pana la 21 de ani.vei crestewinking apucate de cv sport. fotbal sau basket ai vazut ca sportivii sunt inaltiwinking bafta in continuarewinking

| SSSkkkk a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Messi are 1 metru si 60 si ceva de cm.e inalt?

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru SSSkkkk):

Daca nu sti messi a fost si mai mic de atat.s-a oprit din crestere iar clubul BARCELONA i-a platit operatia la coloana care era foarte scumpa si de aceea messi nu va pleca de la barcelona ...fiindca clubul l-a "inaltat" in totwinking deci mesii a avut probleme de crestere.dar sunt si alti fotbalisti care sunt mai mici dar din cauza genetica. uite eu am facut fotbal profesionist si acum sunt mai inalt decat oricare membrii ai familieiwinking sportul conteazawinking bye bye

| StopCardiak a răspuns (pentru SSSkkkk):

Sunt mai inalt ca el am 12 ani si 1.73 cm

| Fantomita a răspuns:

Bascket-ul ajuta

| BeatriceBiaa a răspuns:

Daca esti in crestere, un sport te poate ajuta ft mult. handbal, baschet sau inotul>

| R7R12 a răspuns:

Stai intins pe spaliere, fa stretching, sau sport handbal si baschet, te ajuta foarte mult. succeshappy