| emaemma a întrebat:

am 1.57-1.60 nu stiu sigur. sunt cam scunda petru varsta mea si as vrea ma mai ma inalt. cine imi da idei de noi sporturi pe care sa le practic. (in afara de volei) mersi anticipat
P.S.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Inotul unul dintre cele mai bune sporturi pentru asa ceva si nu doar, handbal.Cam astea sunt propunerile mele.

| emaemma explică (pentru daassh):

Mersi de ajutor happy

| daassh a răspuns (pentru emaemma):

Cu placere.

12 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Innotul, cum a zis si daassh este foarte bun pentru innaltare dar dezvolta si musculatura, si nu stiu cat de mult vrei asta, doar daca nu vrei sa slabesti.
Apoi ar venii Handbalul, care la fel ajuta la crestere.
Basket-ul ajuta la fel ca Handbalul.
Gimnastica, daca faci gimnastica sigur te innalti, sunt cam aceleasi sanse daca te duci la innot, doar ca la innot mai si slabesti, dar la fete sa crasca musculatura este cam...
Tu decizi, Innot, Gimnastica, Basket sau HandBall.

| daassh a răspuns (pentru MenInShadow):

Multumesc de sustinere, si e foarte adevarat ceea ce ai scris, ai dreptate in totalitate, eu am spus sa nu mai scriu din nou romane sa scriu mai scurt si mai concis.Bravo

| emaemma explică (pentru MenInShadow):

Nu conteaza musculatura chiar as vrea sa am ceva musculatura pentru ca un ultima vreme nu am facut miscare si s-au acumulat grasimi. mersi de ajutor

| MenInShadow a răspuns (pentru daassh):

Multumeschappy

| SasukeCS2 a răspuns:

Pai incearca Baschet-ul. Si in plus am auzit ca daca stai agata de o bara orizontala (cu ambele maini) cum ar fi cea de la poarta de football in fiecare zi te mai inalti. Daca vrei mai multe detalii despre chestia cu statul agatat spune-mi.

| emaemma explică (pentru SasukeCS2):

Am facut asta laughing functioneaza destul de bine. happy

| GhostRiderr a răspuns:

Fa baschet (si eu am facut si a functionat)

| emaemma explică (pentru GhostRiderr):

Mersi happy

| GhostRiderr a răspuns (pentru emaemma):

Cresti mare

| popaiulia a răspuns:

Cea mai buna modalitate este sa te agati de bari de orice. Eu asa am facut si in ultimul an am crescut aproape 10 cm. PS:mai fac si handbal pe langa 'sportul agatatului de bari'