| Bumby97 a întrebat:

Sunt cam scunda 1.60 la 14 ani.Si as vrea sa ma inalt cumva.Nu stiti ceva metode(fara medicamente, sau torturi mediavale)care sa mearga. Funditaa:*

Răspuns Câştigător
| SmileAgain a răspuns:

Buna! Eu îţi spun să sari coarda. Metoda asta este foarte eficientă. Păi eu când am vrut să slăbesc şi să mă înalţ am sărit coarda. Într'o săptămână am crescut vreun cm. Îţi doresc numai bine şi un an nou fericit! Baftă! happy love struck

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pana la 21 de ani o sa tot cresti, poti sa practici si un sport ca inotul, baschetul sau voleiul sa te dezvolti mai bine!

| NobleHeart a răspuns:

Stai linistita, inaltimea ta e perfecta la cei 14 anisori pe care ii ai.

| FuckSchool a răspuns:

Sincer nu stiu cam ce ar trebui sa faci ca sa te faci mai inalta. Si eu tot 1.60 am. Eu zic ca e bine si asa.

| AcHollism a răspuns:

Incearca sa atingi cu mainile ceva mai inalt, sa faci asta zilnic pana cand ajungi sa il atingi.Si ceva din ce in ce mai inalt.Si eu am aceeasi problema si fac la fel si ma ajuta mult.Bafta!^-^

| SecretLady91523 a răspuns:

Apuca-te de un sport, in special baschetul te-ar ajuta. Mult norocbig grin

| LovelySmile98 a răspuns:

nu ai cum sa te inalti.Doar poti sa pari mai inalta daca porti tocuri inalte, evident, sau iti legi parul sus in coada(daca ai parul lung).(Eu asa am citit intr-o revista.)

| beliveyouu a răspuns:

Esti scunda zici? Eu am 18 ani si aceeasi inaltime ca tine.Ai timp sa cresti.Se spune ca baschetul te inalta cat de cat si innotul la fel.

| Gigss a răspuns:

Eu am 17ani si am 1.75 ...deci nu sunt prea inalt laughing pai ai putea merge la bascket sau volei, mereu fetele care merg la sporturile astea se inalta. Daca esti draguta accept o funda big grin