| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma inal si eu in jur de 3-5cm sau, ma rog. nu conteaza. Am 10 ani si doar 1m39 sau 41(nu stiu sigur) Chestia ii ca eu sunt foarte scunda pentru varsta mea si pana la a 2-a saptamana din vacanta de vara vreau sa ma inalt. Va rog din toata inima! Ce alimente trebuie sa mananc si ce sporturi trebuie sa practic? plzzzz spuneti-mi ce ati incercat si a functionatbig grin

Răspuns Câştigător
| tweety96 a răspuns:

Baschet si sa mananci sanatos adica multe fructe si legume:*:*
spor sa-ti indeplinesti dorinta:*:*

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Stai mai tata linistita ca o sa mai cresti tu destul.la varsta ta, 1, 40 este o inaltime foarte normala.

| poateEU a răspuns:

Practica baschetul, nu prea ai ce sa faci
de ex. eu am 13 ani si am 1, 72-1, 74(practic baschet)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc ff mult. LoVe Yalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa slabesc, sunt bine cu greutatea mea:30. Vreau doar sa ma inalt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog daca imi spuneti ca 'stati linistita...ii normal' nu mai imi raspundeti.

| Clauvdgg a răspuns:

Baschet si inot.
Alimente care contine vitamnie ca : fructe, legume si carne ca daca nu slabesti si nu e bine laughing
Bafta!winking