| Homorodan_Daria_2003 a întrebat:

Buna!
Am 11 ani 1.65 si 65 kg cum as putea slăbi as vrea sa am macar 55kg?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

La varsta ta nu recomand nici o dieta, recomand mai mult sport, mai putine dulciuri

3 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Esti in crestere, ai sa slabesti de la sine daca mananci mai sanatos, evita dulciurile sucurile si in general tot ce inseamna zahar.Incepe sa faci un sport pentru ati dezvolta un corp armonios

Răspuns utilizator avertizat
| ChristianS a răspuns:

Este foarte simplu, trebuie sa fii într-un deficit caloric. Asta înseamnă că arzi mai multe calorii decât consumi.
Dar nu ți-aș recomanda sa slăbești, eventual fă sport și nu te focusa pe slăbit.