| airaad a întrebat:

Am 14 ani, de 1 an jumate nu mai fac sport si m-am gandit sa ma apuc sa fac exercitii pentru abdomen (8 min abs).Am tot cautat pe net ce pot sa fac ca sa "slabesc" si am gasit ca trebuie sa fac cardio. Stiti vreun video de pe youtube care sa-mi arate cum sa fac niste exercitii cardio sau tae bo? (sa ma ajute la abdomen si la picioare).Ce ar trebui sa nu mai mananc? Multumesc anticipathappy

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pai in primul rand nu slabesti dintr-o zona anume, slabesti uniform.
Daca vrei sa slabesti poti sa faci, orice forma de efort, dans, alergat, bicicleta, coarda, inot, cardio, orice, dar cel mai important este un regim alimentar. Trebuie sa eviti, fast food, fainoase, paine, dulciuri, prajeli

| con12ro a răspuns:

Ai putea incerca insanity,omule, sunt foarte grele, transpiri mult, dar daca tu crezi ca poti face fata poti cauta pe tpb insanity si descarci videourile, tpb adica TOR...e...nt

| con12ro a răspuns:

Si nu trebuie sa mananci produse de panificatie,chipsuri,sucuri acidulate,chesti din astea,nu iti spun nici sa nu mananci nimic,ai nevoie de proteine,pe care le gasesti in carne,oua, ai nevoie de toate, nu manca prajeli, si app, nu manca dupa 7 seara, foarte important! sper ca te-am ajutat

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Pai trebuie sa manaci fara paine si clar nu incerca sa te reapuci de abdomene pentru ca o sa te lasi dupa o saptamana.