| MihaelaPupacioasaaa a întrebat:

Ajutorr. Vreau sa slabesc 4-5 kg. si m-am gandit sa incerc sa nu mai mananc paine si dupa ora 7. dar stiu ca ar mai trebui si ceva sport pe care desigur il urasc. nu alerg eu ca nu am unde si in parc nu imi place dar daca as vrea sa incerc sa fac exercitii cum se gasesc pe youtube pentru picioare,abdomen, fese cam cat ar trebui? si in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| GigiMenta a răspuns:

Uite aici niste exercitii pe care le poti face acasa zi de zi si iti garantez ca functioneaza. Incearca sa faci pentru inceput 10 si dupa ce te obisnuiesti faci 15 si apoi 20.
http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs

| MihaelaPupacioasaaa explică (pentru GigiMenta):

Sunt bune. dar in 2 saptamani crezi ca o sa se cunoasca rezultatele?

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Încearcă să alergi. Abdomenele nu te ajută la slăbit.

| MaCheamaGogaie a răspuns:

Cel mai bine faci INOT, o sa vezi cat de relaxant si de placut este chiar daca la inceput o sa ti se para putin greu, poti sa faci si in fiecare zi si din doua in doua zile.Eu fac inot de performanta de 7 ani si am un corp de invidiat.