| IoanaEp a întrebat:

Hei TPU, vreau sa ma apuc sa slabesc.ce dieta imi recomandati care stiti ca functioneaza sau cam ce ar trebui sa mananc intr-o zi
Apropo fac si sport iar mai mult vreau sa slabesc la picioare
Dau funda

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Este strict interzis sa iti faci o dieta de capul tau, mai ales sa ne ceri noua una care probabil tie nu ti se potriveste. Medicul tau de familie o sa iti spuna ce dieta sa urmezi, nu te costa nimic un consult, e gratis.
Daca chiar nu vrei incearca asta :
Dimineata : iaurt cu cereale simple si un fruct
La amiaza : supa/ciorba si un mar
Seara : o salata cu rosii, salata, telemea taiata cubulete si castraveti (poti adauga si altceva sau scoate ce nu iti place)
Minim 2 litri de lichide (nu de odata, in decursul zilei)

| DaCumSaNu a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Doamne ce exemplu prost ai dat

2 răspunsuri:
| Elena22031980 a răspuns:

Salut ioana eu iti recomand sa folosesti coctailul wellnes, este perfect penttru a slabi sanatos si sa nu-ti pui sanatatea in pericol, este 100 la 100 natural, il consum si insarcinate si mamici care alapteaza, un produs este dozat pe 21 de portii, insa citeodata ajunge si pentru 1 luna, depinde daca umplem ligurita dozatoare, poti slabi pana la 10kg, mai mult nu, dintr-o cutie, daca faci abonament pentru trei cutii, atunci a patra o ridici cadou,
acest produs il gasesti la pagina 90.
creeaza-ti cont apoi rasfoieste catalogul si o sa ai parte si de premii pe linga ceea ceprocuri.
mult succes!
https://ro.oriflame.com/......consultant