| Edyez a întrebat:

am 14 ani și 60 de kg, mi se văd și mie puțin pătrățelele, cel puțin așa zic alții, mie nu mi se pare, se vede ceva dar și burta e cam lăsată, cum as putea sa fac cât de cât corp în 3 luni? Abdomenele sunt bune? Nu va gândiți ca vreau sa arăt ca John Cena dar vreau sa mi se vada pătrățele mai "tare" si sa se vadă sa spun asa ca lucrez. Ce exercitii îmi recomandați? Si pentru mana sa fac flotări? Cam cate pe zi?
P.s.: daca iau calciu si vitamina d ma ajuta? Adică vreau sa mi întăresc oasele dar cică si de îngrașă si vreau sa manc de asemenea cât mai sănătos și sa ma opresc din orice suc.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, abdoemene si flotari. Incepe cu 30 si adauga zilnic cate 10.

| Miruza_Misha_1990 a răspuns:

Eu zic să faci 50 flotări pe zi și abdomenele sunt super bine dacă le faci