| Bodyiano12 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa fac sala, dar nu stiu la ce doctor trebuei sa merg ca sa imi recomande ce exercitii sa fac deoarece partea stanga a pieptului e intrata "inauntrul" pieptului iar partea dreapta e normala. La ce doctor trebuie sa merg sa imi zica ce exercitii sa fac?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Trebuie sa te duci la medicul de familie care iti va face o trimitere la un medic specialist, ca sa iti rezolvi problema pieptului. Mai apoi, il intrebi pe acesta daca ai voie sa mergi la sala si in ce conditii.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat