| Ufkhjdksh a întrebat:

Am 17 ani, ultima oara când m-am măsurat aveam 1.74, dar cred ca am mai crescut, sunt fata, și vreau sa va spun ca am ajuns sa fac zilnic acasa 200 de abdomene + ex pentru picioare, fund și încep sa se vada rezultatele. M-am mai îngrășat puțin, dar nu prea se vede, in schimb Mușchii încep sa se observe. Exista sanse sa fi crescut masa musculară și din aceasta cauza sa mai fi crescut in greutate? Vreau sa precizez ca doresc sa slăbesc, dar sa am și mușchi.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Densitatea mușchilor e mai mare ca densitatea grăsimii deci afirmația ta : "crescut masa musculară și din aceasta cauza sa mai fi crescut in greutate" e adevărată.

Vrei să slăbești de la cât la cât?

| Ufkhjdksh explică (pentru sierra1):

As vrea sa ajung de la 68 la 60, deși organismul meu slăbește foarte greu. O sa încerc o dieta cu cireșe, sa mănânc 4-5 zile numai cirese. Crezi ca va funcționa?

| sierra1 a răspuns (pentru Ufkhjdksh):

Nu știu cum funcționează dieta cu cireșe dar sigur poți ajunge de la 68 la 60 după regimul sportiv pe cate ți l-ai impus.

| Ufkhjdksh explică (pentru sierra1):

Oricum de săptămâna viitoare vreau sa merg și la sala zilnic cam 1 ora jumătate.

| sierra1 a răspuns (pentru Ufkhjdksh):

Dă-i 'nainte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ufkhjdksh):

Cum te cheama pe Facebook?

| Ufkhjdksh explică (pentru anonim_4396):

De ce vrei sa stii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ufkhjdksh):

Asa, sa vad daca chiar se vad diferentele(daca faci sport sau nu)