| anonim_4396 a întrebat:

am gambele groase, adica sunt late vreau sa nu mai fie asa late in spate, mai ales cand le incord se vede urat, e ceva grasime pe ele, as vrea sa stiu daca ma poate ajuta cineva cu un sfat cum as putea sa le subtiez, m-am gandit ca poate mai sunt persoane care s-au confruntat cu aceasta problema si imi pot da un sfat, daca sar coarda nu se subtiaza?, sa nu mai fie asa late, de alergat nu am unde sa alerg aici, asa si am 35-36cm la gambe, va multumesc

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ideea, e sa reduci din grasime, si faci asta prin regim alimentar + sport

| MEIALI a răspuns:

Reduci din grasime,