| anonim_4396 a întrebat:

cum as putea sa imi subtiez gambele, am gambe late, daca sar coarda se mai subtiaza? macar o forma mai frumoasa o sa am sarind coarda sa nu mai para asa inestetice, stie cineva? de alergat nu am unde sa alerg. multumesc

Răspuns Câştigător
| Deauca a răspuns:

Incearca exercitiile de stretching, extensiile, arcuirile, intinderile si genoflexiuni. Te vor ajuta garantat! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Se mai tonifiaza sau cum ai zis tu se subtiaza dar trebuie sa mai si alergi din cand in cand si sa faci multa miscare ce solicita picioarele... ai putea incerca si ridicari pe varfuriwinking
Bafta! :*

| sonyaandreea9292 a răspuns (pentru Hades98):

Multumesc de raspuns happy