| 123456Anonim123456 a întrebat:

Buna,am o intrebare,cum pot scapa de grasimea de pe fata? Cine imi poate spune sau da un link cu exercitii care chiar sunt bune, dau funda.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Masaj facial si slabind cu totul. Nu poti slabi doar intr-o zona.
Evita prajelile, dulciurile si bea multa apa.

| 123456Anonim123456 explică (pentru Adry05):

Nu mananc prajeli si fac sport in fiecare zii, dar m-am gandit ca trebuie ceva exercitii si pentru fata.

| TPULion a răspuns:

Trebuie sa eviti o uriasa perioada dulciurile, sa bei multa apa si din cate stiu eu exercitiile cardio sunt extrem de bune pentru scaparea grasimii de pe fata, uite mai mult aici -> http://www.ele.ro/......-fata-6766

| Violleta2022 a răspuns:

De grasimea de pe fata scapi odata cu grasimea de pe corp, odata cu dieta si exercitiile de slabit, tot corpul se pune in miscare si se reduc "pungutele cu grasime" de peste tot, inclusiv la fata.