| Ccristina2000 a întrebat:

Am o întrebare. Fundul lucrat la sala, care arata super, este moale sau este tare? Nu ma refer cand incordezi. As vrea sa incep sa lucrez la sala exercitii pentru fese dar ma întreb dacă ar ramane la fel de moale sau ar fi mai tare la atingere. Puteti să-mi răspundeți?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îl lucrezi tare, va fi tare.

| siriusblack98 a răspuns:

Este mai tare la atingere pentru ca devine ferm, nu ramane o galeata de celulita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ceva grasime peste tot va fi destul moale, nu devine pietroi.