| SteroidEdy a întrebat:

Buna! Am o intrebare legata de fotbal. Eu am adidasi Tiempo Rio, pot da suturi tip David Beckam ( Cu efect) dar nu pot da cu siretul bine, adica ori dau peste ori dau cu efect spre dreapta pe langa ( apropo sunt dreptaci), daca aveti sfaturi ca sa imi repar tehnica. Asa procedez la un sut cu siretul(cand mingea e pe loc): Cativa pasi in spate si unul la stanga. Alerg spre minge, ultimul pas mai lung. Calc cu piciorul stang orientat spre poarta si paralel cu mingea. Lovesc mingea fara sa leagan genunchiul si simt cu ating cu siretul. Apoi termin indreptand piciorul spre poarta si aterizand pe el. Chiar nu stiu ce gresesc!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Lasă-te de fotbal. Un fotbalist adevărat poate lovi o minge cu orice ar fi el încălțat!

| NightAngel_8574 a răspuns:

Esti praf