| Hieer a întrebat:

Bună,
Am o mare problemă cu picioarele mele. Sunt destul de grose, nu foarte exagerate, dar destul de. Și nici grasă nu mă consider, adică îmi place corpul meu așa cum este, nu există chestii care să mă facă să mă simt prost. Desigur, doar picioarele sunt "inamicele" mele. În plus, nu pot spune că este ceva genetic, fiindcă mama mea le are foarte subțiri în comparație cu ale mele. Ce-i drept sunt destul de mică de înălțime, undeva la 1, 55 și mănânc cam multă sare. Mă gândesc că am retenție de apă în corp și asta ar putea să fie cauza principală.
So, care credeți că este problema? Ce exerciții aș putea să fac ca să le mai schimb "forma" actuală? Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Hmmmthinking pot sa-ti vad picioarele, sa-ti dau un diagnostic mai amanuntit? big grin
Glumeam, alearga pentru picioare, e asa de simplu, si va da atatea roade, doar alearga, unde si cand vrei tu de preferat prin parc, unde te simti bine, si cat poti, nu incerca sa faci performanta.