| DeniiMeow a întrebat:

[Urgeent]Hello guys.Deci,am auzit de dieta cu supa de varza, si chiar as vrea s-o incerc. De maine o sa ma apuc de ea, o voi tine 2 saptamana.
Credeti ca daca ma tin cu strictete de ea, plus ca fac si sport, as putea slabi cam 10 kg? Help meee please!big grin

Răspuns Câştigător
| kate68 a răspuns:

Eu cred ca daca o tii cu multa strictete, vreo 2-3 litri pe zi, 30-40 min de miscare tot pe zi!
Mai ales ca reteta e pentru o saptamana sh spune ca poti sa slabesti 5-7 kg, retine : pe saptamana!
Deci in 2 saptamani trebuie sa reusestimacar 10 kgwinking

Sper ca te.am ajutat sh Bafta!

2 răspunsuri:
| starmaker a răspuns:

Succes, vezi sa nu dai in ulcer sau anemie. Astea 2 sunt f tari! Plus ca te tin mai mult decat o vara si o sa mananci fara cruditati dupa ce iesi din spital, numai fierturi.Wow ce cool o sa fie!

| Nono12346 a răspuns:

Denis asculta-ma si eu am vrut sa fac la fel. numa ca nu o sa poti are un gust groaznic si plus ca esti in crestere o sa ai probleme cu stomacul iti spun din propria experienta...