| CosminK a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare legat de pariuri sportive. Azi am pus niste bilete la super bet. In care am pus 12 meciuri si am pus sistem 11/12/ 12/12. Problema este, ca eu doar acum am obs ca pe biletul meu apar doar 10 meciuri in care scrie "cu 10 rezultate corecte se castiga" iar meciurile sunt numerotate astfel "2, 3,4, 5,6,7,8,9,11,12 meciul 1 si 10 lipseste. Si mai am alte 6 bilete asemanatoare. in care am pus 6 meciuri si 5/6 6/6 si pe bilet imi apar doar 5 si la fel nu este sitem. Se castiga goar cu 5 rezultate corecte. Nu e nici un bilet cu sistem. Si sunt numeroatate aiurea al 5 meci este numerotat 6 iar a 2 meci lipseste. Sa fie o eroare de a lor. Ce sa fac. Eu mi-am dat seama doar acum. Mentionez cand am mers sa bag biletele am mers cu un cod de ex "w039481312101" Codul e bun. Nu inteleg de ce biletele apar altcumvastraight face...si daca sunt numerotate pana la nr 12 ce ce apar doar 10 si 2 meciuri lipsesc de pe bilet!

Astept Raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| haka a răspuns:

Pai dupa cod casa la care ai pus este stanley bet sau super bet. aceste 2 case mai au proleme cu numerotarea meciurilor si disparitia lor. tu trebuie sa prinzi cate meciuri ai zis tu la sistem si iti vei lua banii mai mult ca sigur daca zici ca e codul bun. bafta la pariatbig grin

1 răspuns: