| 99NYC a întrebat:

Ar merge biletul asta? Real Madrid - Atl. Madrid -peste 2.5 goluri, Benfica - Moreirense -1, Pacos Ferreira - Porto- peste 1.5 goluri

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va merge real nu da 2 goluri, ia 2 goluri

| 99NYC explică:

Orice parere e bine venita (imbunatatiri, etc) happy

| B3ntea a răspuns (pentru 99NYC):

Da,merge perfect..real marcheaza 2 goluri..atl madrid mai da inca 1, benfica trebuie sa traga tare sa o ajunga pe Porto, si pacos cu porto se dau cel putin 3..deci..in prinzi sigur.Ce miza vrei sa pui?

| 99NYC explică (pentru B3ntea):

Vreau sa pun 150 de lei, si de asta pun asa de "sigur"

| B3ntea a răspuns (pentru 99NYC):

Flaviu are dreptate.este o miza cam mare.incearca doar cu 50 lei..profitul se va simti putin.

| alexs99 a răspuns (pentru 99NYC):

Nu e asa de sigur, tocmai de aceea ai pierdut biletul.

| Flaviu999 a răspuns:

Excelent biletul, dar la real e putin riscant, poate face si 2-0