| dani_4007 a întrebat:

Salut, ce ziceti de biletu asta pentru data de 11.04. 2015 Bastia-PSG 2 Bayer Munch-Eintracht Fran 1 Rio Ave -Fc Porto 2 Real Madrid-Eibar + 2, 5 goluri Malaga -Atl Madrid 2 Sevilia -Barcelona +2, 5 goluri ( Miza pariata 20 lei si castigul este de 136lei )

Răspuns Câştigător
| hypothesis a răspuns:

La prima vedere, pare un bilet cu meciuri sigure ( mai putin Malaga-Atletico la care nu-s 100% convins ), dar in ziua de azi nimic nu mai e asa sigur. Ce pot sa iti urez, insa, este mult succes! Poate o castigi.

1 răspuns:
| TheWalker11 a răspuns:

E bun.winking