| Marcela100 a întrebat:

.as dori si eu sa ma ajutati in legatura cu exercitiile de slabit. Am nevoie sa slabesc la picioare (coapse) insa nu reusesc. Stiti niste exercitii care dau rezultate, care sa fie eficiente? dau Fundita ...astept sfaturi...

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1 cardio care slabeste totul eu recomand Shaun T - Insanity workout
2 culturism la sala
3 dieta desigur

Răspuns utilizator avertizat
| boyboyplayboy99 a răspuns:

Poti alerga pe banda,poti face bicicleta,stepper... apoi vin exercitiile pentru picioare, dar fa aceste exercitii cu greutati mici si multe repetari(genoflexiuni, fandari, flexii la aparat, extensii la aparat etc.) happy