Întrebare recomandată | Brunettedlk a întrebat:

As vrea ma apuc de inot pentru a invata sa inot (am 17 ani si 1, 60m), dar si pentru a ma mai inalta. Ce bazin imi recomandati? Sa fie din sectorul 2 sau 3.

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Iti recomand Bazinul de la 23 August sectorul 2 este cel mai bun, numai ca preturiile sunt pe masura...
Have a fan! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaltimea tine cel mai mult de genetic, nu de exercitiile pe care le faci.

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu stiu cat de mult te vei mai inalta pentru ca in general fetele se dezvolta mai repede decat baietii. eu am 18 ani si 1, 64 si mama mi-a zis ca o sa raman asa. pentru ca de mai bine de un an asa am ramas. nu m-am mai inaltat.
bazin:miramar.