| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
As vrea sa ma duc la o sala de fitness. Precizez ca vreau sa fac doar exercitii cardio ( banda de alergare, bicicleta etc. ) Am 14 ani, am buletin.
O sala buna din Bucuresti in sectorul 2 sau prin apropierea lui?
As vrea program mai lung si cu un abonament nelimitat, sa ma duc la orice ora in orice zi.
Multumesc. happy

2 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Incearca in sector 4. Sunt multe sali de fitness mai ales una langa Sun Plaza.

| meduzza a răspuns:

"Sala buna" inseamna cam orice sala care nu sta sa cada tongue este imposibil daca te uiti pe strada ta sau la maxim 3 strazi distanta sa nu vezi un afis cu "sala", intri acolo si ceri detalii happy