| Doku2002 a întrebat:

Am 70kg, 16 ani si 1.70 cm inaltime.
As vrea sa slabesc deoarece vreau sa arat mai bine si sa scot patratelele la iveala.
Ce antrenament sa urmez la sala (ma refer la exercitii cardio si alergare pe banda) si ce alimentatie? Ceva sfaturi? Rog seriozitate.

4 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Eu am facut din experienta mea. Vreo doua saptamani in fiecare zii cate 50-100 Crunches(nu stiu cum ii zice in romana) cauta pe net iti arata poze.Sunt un fel de abdomene sunt cele mai bune si efective exercitii pentru patratele. Si o sa simti cum te doare, te arde practic sub piept exact zona aia unde sunt patratelele. Doare oribil sa fiu sincera laughing) dar trece daca faci in fiecare zii. Dupa 5 zile ce am facut deja abdomenul mi s-a schimbat complet si s-a tonifiat eu iti recomand asta. link la cum se face : https://youtu.be/Xyd_fa5zoEU

| aXy99 a răspuns (pentru brokxy):

Degeaba le face daca e gras si are prea mult tesut adipos in zona abdomenului. Nu se vor vedea in veci.

| brokxy a răspuns (pentru aXy99):

Da mai bine ar fi sa nu mai manance atata. laughing

| Mt34 a răspuns:

Nu vei reuși, oricât ai încerca