| CArolinAAAL a întrebat:

as vrea sa merg la sala la fitness. Dupa ce m.am informat pe internet m.am gandit la un program. As vrea sa merg de 3 ori pe saptamana cate o ora jumate sau doua ore. In acel timp sa fac 1 ora exercitii cardio(bicicleta,banda,stepper, etc.), 30 min greutati de 1-2 kg(pentru ca nu vreau sa fac muschi,deoarece sunt fata, dar am auzit ca sunt bune cu greutati mici). Este bun acest program, in sensul ca vreau sa slabesc nu sa fac muschi? dau funda!happy

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Fa 30 min banda 30 min exercitii cu greutati iar la sfarsit 30 min bicicleta

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Să știi că depinde și de vârsta ta și să nu ai probleme de sănătate. Nu prea văd eu un om cu probleme cardiale pe bandă.

Da programul este bun, atâta timp cât ai timp să îl și respecți.