| pleasesaveme a întrebat:

As vrea sa mai slabesc putin imi puteti da niste slaturi? Funda!

Răspuns Câştigător
| LolaGirl a răspuns:

Heei! Mananca mai putin si sanatos.Fa si tu abdomene, flotari(pe burta daca nu poti asa normal) genofelxiuni.Eu pentru picioare ma intind pe o parte si ridic piciorul in sus si cand il duc jos il mai duc si spre piept. Faci si tu cam 20-30 de vreo cateva ori pe zi si o sa vezi rezultate.Succes!:*

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna! Sa nu mananci grasime, sa faci sport in fiecare dimineata si sa nu mananci multa paine!
Astept funda!

| luisanamy a răspuns:

Cel mai important: Mananca sanatos si sa faci cat mai multa miscare. Renunta la grasimi, dulciuri si sucurile carbogazoare. Consuma cat mai multe fructe si legume.

| BoBoKeL a răspuns:

Pai cati ani ai, ce inaltime si cate kg in prezent? si daca esti fata sau baiat

| Daria_6694 a răspuns:

1.Ar fi foarte bine daca ai putea manaca acelasi produs toata ziua(dimineata, la
pranz si seara)
2.Fa multa miscare
3.Nu manca dulciuri(sau orice contine chestii cate ingrasa